Web Geliştirici | Tasarımcı

Sunucu Değişikliği

Kişisel web sitem, daha iyisini aramak ve insanlarla paylaşmak için hosting değişikliğine gitti, daha önceki hosting barındırdığım firma aktifbilisim.net’di ve firma sorumsuzca destek taleplerini yanıtsız bıraktı. Bu süreçte yeni bir hosting firması arayışına gittim ve guzel.net.tr ile 25.09.2018 itibari ile çalışmaya başladım. İlk izlenim olarak ilgili olduklarını ve işlem yapmaktan kaçmadıklarını görmekten memnuniyet duyduğumu belirtebilirim. Sipariş aşamasındaki basit ve ileri düzey tüm sorularımı yanıtladılar ve açıklamalı bir şekilde bilgi aktardılar. Böyle çalışan web hosting firması sayısı gerçekten az veya olanlarda çok pahalı. Örnek verecek olursam;

Natro.com büyük bir firma herkes bilir. Sorunlara cevap verme şekilleri 2/10 olarak derecelendirilir ancak. Erken geri dönüş yapıyorlar, ama işlem yapmayı beceremiyor ve sorun çözüme kavuşmadan kapatıyorlar.

 

Hazır değişiklik yapılmış iken sitenin içeriğini ve şeklini de değişmek istedim. Umarım yeni sayfamda yararlı bilgiler bulabilirsiniz.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir